Wycieczka do farmy Alexa

• 2023-06-16 13:50:18
  • Przedszkole,

Czerwiec to miesiąc pełen zabaw, wrażeń, przygód ale i nauki. Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do  Farmy Alexa – Parku Rozrywki w Charbrowie. To miejsce od początku zachwyciło dzieci.

Wycieczka do farmy Alexa

Przy wejściu obejrzały Kurnik, gdzie przywitał ich kogut. Dalej Kozowo, gdzie mieszkały kozy i owce. Natomiast w Chacie Kaszubskiej mogły nauczyć się jak doić krowę i uczesać grzywę konia. Odwiedziły również Królikowo-dom Alexa i Mili, traktor do zadań specjalnych oraz kombajn. Wielką frajdę sprawiła dzieciom przejażdżka po polu w przyczepce zaczepionej do traktora Ride .Była również chwila na odpoczynek i coś do przekąszenia, po czym  do zabawy zaprosił ich sam Alex na Alex Show. Tańczyły, śpiewały i zgadywały. Przedszkolaki odwiedziły również „plażę” piaszczystą z zabawkami i leżakami. Do przedszkola wróciły zadowolone, pełne wrażeń i nowych doświadczeń.